bg

ВИРОЩУВАННЯ АВТОКВІТІВ НА ВУЛИЦІ

Автоквітучий канабіс – один з найневибагливіших типів марихуани, які ідеально підходять для вирощування новачками або зайнятими гроверами. Автоквітучі сорти самостійно переходять на фазу цвітіння при досягненні певного віку та незалежно від режиму освітлення. До цього періоду кущ має повноцінно сформуватися. У відкритому ґрунті такі рослини можуть досягати 2 метрів та нарощувати велику кількість шишок. Цих показників можна досягти при повноцінному догляді за рослиною, своєчасному поливі та внесенні поживних речовин. З вирощуванням автоквітів на вулиці у гровера не виникне жодних проблем, головне дотримуватися всіх правил і оцінювати зовнішній вигляд рослини.

Переваги та недоліки аутдорного гровінгу

Вирощування конопель у відкритому грунті має ряд переваг перед індорним гровінгом. Головний і незаперечний плюс – природне освітлення, для якого не потрібні додаткові фінансові вкладення. При природньому освітленні поступово розподіляється світло, що потрапляє на всі частини куща. Вирощування автоквітів на вулиці дозволяє кореневій системі повноцінно розвиватися завдяки відсутності штучних перешкод. Якісний ґрунт має поживні речовини, які позитивно впливають на розвиток конопель.

Свіже повітря – це найкраща альтернатива використанню вентиляторів. Потоки повітря проходять з різних боків і рівномірно обдувають рослину, перешкоджаючи утворенню грибків та плісняви та одночасно формуючи потужний стовбур. У відкритому ґрунті конопляр за один раз може посадити більшу кількість рослин у порівнянні з умовами індору.

До негативних сторін аутдорного гровінгу можно віднести такі:

  • велика кількість бур’янів, від яких потрібно постійно позбавлятися;
  • високий рівень зараження паразитами та ймовірність захворювань;
  • мінлива погода з перепадами температур та затяжними дощами.

Недоліки є перешкодою для отримання якісного врожаю. Правильно підібране місце допоможе зробити вирощування автоквітів на вулиці безпроблемним та приємним.

Вибір місця для вирощування канабісу

Ключовим моментом при виборі місця для посадки конопель є його важкодоступність та гарне освітлення. У пріоритеті місця на невеликій височині біля водойм, щоб була можливість поливати кущі на місці і не доставляти додатково воду. Висока галявина не дозволить застоюватись волозі, яка негативно впливає на врожай. Організувати посадки можна і на присадибній ділянці – головне дотриматись всіх запобіжних заходів, щоб хобі не стало надбанням громадськості. Для маскування використовують інші рослини та високий паркан. При цьому краще обирати сорти з мінімальним ароматом.

Підготовку ґрунту починають ще восени: видаляють бур’яни, копають і рихлять. При необхідності вносять поживні речовини, наприклад, органічні залишки, які стануть перегноєм і наситять землю поживними компонентами.

Весною грядки готують: рихлять і прибирають бур’яни. Додатково необхідно очистити простір за півметра від посадок, щоб бур’яни не заважали повноцінно розвиватися коноплям. На бідних ґрунтах можна встановлювати гроубеги, наповнені живильним ґрунтом для вирощування троянд, які можна придбати у садовому центрі.

Організація поливу

Якісне вирощування автоквітів на вулиці безпосередньо залежить від правильної організації поливу. На початковій стадії розвитку – від сходів до початку цвітіння, кущі повинні отримувати велику кількість вологи та поживних речовин, які стимулюють повноцінний розвиток кореневої системи. Під час посушливого періоду полив проводять кілька разів на тиждень або при необхідності. Перед наступним поливом ґрунт повинен просохнути на кілька сантиметрів углиб. Якщо плантація влаштована на присадибній ділянці, ідеальним рішенням буде організація крапельного поливу.

Під час поливу конопель слід стежити за кількістю вологи і не перестаратися, бо надлишок вологи сприяє розвитку грибків та плісняви, а також може сприяти загибелі кущів. Кущі погано цвітуть, а смак урожаю може змінитися в гіршу сторону.

Під час цвітіння кількість поливів знижується вдвічі, а перед збиранням урожаю взагалі зводиться до мінімуму. Підживлення в цей період також не рекомендується використовувати.

Для поливу рекомендується використовувати дощову воду як найбезпечніший варіант. Водопровідна вода не рекомендується, але якщо у вас немає іншого виходу, її потрібно відстоювати перед використанням.

Перед поливом воду рекомендується перевірити на рівень кислотності, який має бути в межах 6,0-6,5 одиниць. Якщо показники виходять за межі норми, то їх можна нормалізувати спеціальними засобами, які продаються в магазинах.

Вирощування автоквітів на вулиці – це ідеальний варіант перших кроків у гровінгу. Під час вирощування Ви зможете познайомитися з канабісом та відточити свої вміння.