bg

ЯК КУРИТИ ТРАВУ

Коноплі за всіх часів користувалися величезною популярністю у людини. Її вживання дозволяло розслабитися та відновити сили, крім цього коноплі були невід’ємною частиною різних ритуалів.

“Як курити траву?” – цим питанням задавалося багато любителів канабісу. Найпростішим способом є самокрутка, але урізноманітнити вживання марихуани допоможуть сучасні пристрої, які підносять цей процес на новий рівень. Залежно від ситуації та настрою растаман зможе обрати спосіб, який йому найбільше підходить

Як курити траву, використовуючи різні методи

При виборі способу куріння варто пам’ятати, що кожен має свої переваги та недоліки, але при цьому він дозволить розкрити марихуану з певного боку. Тож вибір за вами.

Для вживання канабісу найчастіше використовують такі пристрої:

  • косяк, а також куріння з використанням спліфів, джойнтів та блантів;
  • бонги;
  • трубки для куріння, у тому числі чилуми, вапорайзери та баблери.

Самокрутка чи косяк

Це традиційний спосіб вживання конопель, який можна використовувати у будь-яких ситуаціях. Для виготовлення косяка використовують кілька технік. Їхня відмінність полягає в кількісному співвідношенні марихуани і тютюну в самокрутці. Такий спосіб вживання не вимагає спеціальної підготовки та пристроїв. Самокрутка легко поміститься в кишені і готова до використання завдяки клацанню запальнички. Декілька затяжок дозволять поринути у світ задоволення і не думати про проблеми.

Але незважаючи на простоту та примітивність цей спосіб куріння має низку недоліків, які можуть зіпсувати все враження від сеансу, особливо у новачків. Дим, який потрапляє у легені, наповнений важкими металами та канцерогенами, має високу температуру та різкий присмак. Навіть фільтр не врятує ситуацію і дим може обпікати слизову оболонку, тому такий спосіб не рекомендований новачкам, щоб не зіпсувати перше враження від знайомства з коноплями.

Люлька

Як курити траву через трубку знає, напевно, кожен растаман. Цей аксесуар компактний і простий у використанні. Для виготовлення використовуються різні матеріали, а деякі моделі виготовляються в незвичайному дизайні. Трубка складається із стовбура, чаші та мундштука. Шишки поміщають у чашу досить вільно. Вдихи роблять із невеликим зусиллям, щоб стимулювати процес горіння продукту, але не надто сильно.

Використовувати трубку дуже просто – подрібнені шишки поміщають у трубку, підпалюють та вдихають ароматний дим. У такому пристрої дим не очищується і не охолоджується, тому у неприкурених растаманів може виникати кашель або першіння в горлі. Дим потрапляє в легені не очищеним, але такий спосіб дозволить відчути “справжній” смак канабісу.

Бонг

Бонги – це вдосконалена модель люльки, в якій дим очищається та охолоджується за допомогою різних рідин або льоду. Дим стає м’яким, прохолодним і приємним, він не обпалює слизові оболонки, дозволяє насолодитися процесом і отримати задоволення навіть новачкам. Для очищення диму використовуються спеціальні фільтри, охолодження відбувається завдяки різним рідинам або льоду, що фіксується спеціальними шпильками. В якості рідини використовують воду, але досвідчені курці експериментують і використовують соки або різні напої з яскравим смаком.

Бонги виготовляються з різних матеріалів – скло, кераміка, акрил, метал чи силікон. Дизайн пристроїв приголомшує уяву: від простих скляних бонгів до дизайнерських моделей, які вражають уяву. Для покращення якості диму рекомендується використовувати дифузори, перколятори та прекулери.

Безпека під час паління конопель

Щоб процес вживання конопель приніс лише позитивні емоції, необхідно дотримуватись певних правил:

  1. Використовуйте індивідуальні пристрої. Спільне куріння одного косяка або бонга може призвести до різних захворювань, що передаються через слину. Під час сеансу необхідно використовувати чисті пристрої, які після куріння добре миють та сушать з використанням спеціальних засобів або мильного розчину.
  2. Перед тим як палити траву, необхідно переконатися в якості продукту та його безпеці. Особливу увагу слід приділяти концентратам, бо вони можуть містити сторонні домішки, які зіпсують сеанс або призведуть до отруєння.
  3. Вживайте помірно і не поспішаючи, оцінюючи свій стан після кожної затяжки – перші відчуття з’являються через 5-15 хвилин. Передозування може призвести до бед-тріпу. Концентровані продукти вживають, починаючи з невеликого дозування, яке поступово збільшують.
  4. Для сеансу обирайте зручне місце, яке не викличе дискомфорт, та приємну компанію. Спосіб вживання конопель повинен бути безпечним і приносити задоволення.