bg

ЯК ВИРОЩУВАТИ АВТОКВІТУЧІ СОРТИ МАРИХУАНИ?

Автоквітучі сорти канабісу – сучасні та популярні серед гроверів гібриди, які швидко дозрівають. Більшість сортів розвивається приблизно 3 місяці, у тому числі 8-10 тижнів припадає на цвітіння. За цей час рослина встигає сформувати ароматні шишки, насичені смолою з високим вмістом ТГК. 

Незважаючи на свою простоту і доступність, часто виникає питання “Автоквітучі сорти марихуани як вирощувати?”. Автоквіти рекомендовані новачкам, бо добре розвиваються як в умовах індору та відкритого ґрунту, так і в оранжереях чи гроубоксах. Серед різноманітності сортів можна обрати сативодомінантні або індичні гібриди з невеликою кількістю рудералісу, який наділив сорти автоквітучими характеристиками. Це дозволило вирощувати традиційні сорти марихуани без особливих зусиль і за короткий час. Розвиток кущів залежить від довжини світлового дня, а цвітіння настає при досягненні кущами певного розміру.

Особливості вирощування автоквітів

Повноцінний розвиток автоквітучої марихуани відбувається при світловому режимі 16/8. Посадки роблять досить вільними, щоб кущі могли нормально розвиватися та не заважали одне одному. Також це сприяє гарній аерації та проникненню сонячного світла до всіх частин рослини. При щільній посадці порушується процес фотосинтезу і на рослинах формуються дрібні шишки і їх набагато менше.

Культивувати кущі можна в умовах індору чи аутдору. Автоквітучі сорти марихуани як вирощувати в закритому приміщенні:

  • використовувати вазони об’ємом не більше 15 літрів – все залежить від розміру куща, чим він більший, тим більш об’ємним повинен бути горщик;
  • світлодіодні або лампи ДНаТ, лампи розжарювання заборонені, бо вони можуть залишати опіки на кущах та перегрівати повітря;
  • використання поживного ґрунту та проведення регулярних підживлень. 

Перед посадкою насіння необхідно переконатися, що рН не перевищує 5,5-6,5 і знаходиться в межах норми. Щоб не морочитися рекомендується придбати комерційний ґрунт для вирощування троянд. В індорі можна гровити цілий рік – це головна перевага цього методу.

Такий варіант ідеально підходить для мешканців приватних будинків.

У відкритий ґрунт рослини висаджують наприкінці весни, коли стабілізується температура до +10+15 градусів та пройдуть заморозки. Такий спосіб вирощування передбачає використання розсади, що прискорить процес культивації. До збирання врожаю приступають на початку осені до настання дощової погоди.

Підживлювати рослини можна органічними добривами та мінеральними комплексами, які передбачені для використання для кожного періоду окремо. Органічні добрива рекомендовані до використання лише у теплу пору року, бо низькі температури негативно впливають на їх вплив на канабіс.

Врожайність конопель

Як вирощувати автоквітучі сорти марихуани, щоб отримати якісний урожай? Достатньо забезпечити рослину якісними підживленнями, гарним освітленням та регулярним поливом. Сорти з пишною структурою рекомендується регулярно оглядати на наявність плісняви та гнилі, які можуть позбавити врожаю або зіпсувати його якість.

Незважаючи на те, що автоквітучі гібриди не такі врожайні як фотоперіодичні сорти, їх перевага полягає в стрімкому періоді розвитку та простому догляді. За період, поки регулярний сорт пройде повний цикл розвитку, автоквітучий канабіс може сформувати два повноцінні врожаї з високими характеристиками. За рік гровер може виростити до 6 урожаїв та регулярно насолоджуватися свіжим та якісним продуктом.

Селекціонери невпинно працюють над розробкою нових сортів, які будуть містити високий рівень тетрагідроканабінолу і за силою впливу не поступатимуться фотоперіодичним стрейнам. ,

 

Особливості культивації автоквітучих конопель

Вирощування автоквітучого канабісу досить простий процес, з яким впорається і новачок без практичного досвіду. Особливу увагу рослинам слід приділяти під час вегетації та оглядати плантації на наявність чоловічих кущів. Цю процедуру рекомендується проводити двічі на день, щоб вчасно усувати партизанів, які запилюють жіночі кущі і вся робота буде недоцільною. Визначити партизанів дуже просто: на них формуються довгасті мішечки з пилком, які віддалено нагадують банани.

Щоб не виникало питань “Автоквітучі сорти марихуани як вирощувати?”, рекомендуємо перед культивацією ознайомитися з паспортними характеристиками кожного сорту конопель і лише потім приступати до роботи. Це захистить Вас від можливих помилок, які негативно позначаються на якості врожаю та кількості шишок.