bg

ЯК ВИРОСТИТИ КОНОПЛІ

Канабіс відноситься до невибагливих рослин, але хоча б раз у житті кожен гровер стикався з питанням “Як виростити коноплі?”. Культивувати марихуану можна в умовах індору, відкритого ґрунту, оранжереях чи теплицях – все залежить від вашого бажання та можливостей. Серед гроверів особливою популярністю користуються сорти з високим урожаєм та невибагливістю у догляді, але навіть вони не можуть порадувати ароматними шишками, якщо не дотримуватись правил агротехніки. Успіх залежить від якості освітлення, регулярності поливу, підживлення та вентиляції. Також необхідно регулярно оглядати плантації на наявність шкідників та різних захворювань.

Вибір посадкового матеріалу

Ринок канабісу тішить своєю різноманітністю. Для посадки можна придбати канабіс для вирощування в умовах індору або аутдору. Марихуана ділиться на два основні фенотипи, які найбільш популярні у гроверів: сативодомінантна та з переважанням індичних генів. Перед покупкою необхідно визначитися, якого ефекту Ви плануєте досягти при вживанні канабісу і лише потім робити вибір.

Індика допомагає розслабитися і поринути у свої думки. Індикодомінантні гібриди використовуються в медичних цілях для боротьби з панічними атаками та нападами нудоти, позбавляють проблем з апетитом та відновлюють сон.

Сативні сорти допомагають людині відновити сили та накривають хвилею задоволення, змішаного з ейфорією. Після вживання у растамана розкриваються творчі задатки, з’являється бадьорість у тілі, а настрій миттєво покращується. Такі сорти ідеально підходять для активного відпочинку та вечірок, підвищують працездатність та допомагають довгий час залишатися позитивним.

Пророщування насіння

“Як виростити коноплі?” – цей процес неможливо уявити без пророщування насіння. Неправильний підхід до цього етапу може занапастити весь процес ще на початку, так і не дочекавшись сходів. Новачки часто роблять помилки, які призводять до негативних результатів. Велика кількість вологи та неправильні температури – часті причини втрати сходів.

Для пророщування рекомендується використовувати якісний матеріал. Найпростішим способом є пророщування на ватних дисках. Для цього на дисках розкладають насіння і добре його зволожують. Цю конструкцію поміщають у зип-пакет на кілька днів, періодично провітрюючи та зволожуючи при необхідності насіння. Оптимальна температура для пророщування – не вище 28 градусів.

Методи вирощування конопель

Вибір методу вирощування конопель залежить від ваших навичок та можливостей. Найпоширенішими методами є аутдор, теплиця та індорне вирощування з використанням гроубоксів.

Як виростити коноплі у відкритому ґрунті? Цей метод підходить для новачків та досвідчених гроверів, а результати не завжди залежать від умінь конопляра, бо погодні умови та зовнішні чинники можуть позбавити врожаю

При вирощуванні в аутдорі не потрібно великих грошових вкладень – за сприятливих умов потрібно мінімум витрат. Немає потреби щодня відвідувати плантації, при правильній організації достатньо кількох разів на тиждень. При цьому гроверу необхідно бути обережним, щоб не розкрити своє хобі та іноді боротися зі стихіями, яким неможливо протистояти.

При вирощуванні конопель в індорі рослинам необхідно забезпечити ідеальний мікроклімат, у якому канабіс буде повноцінно розвиватись. Для посадки в гроубокси обирають компактні невисокі рослини, в ідеалі без насиченого аромату, інакше доведеться встановлювати потужний вугільний фільтр.

Освітлення та підживлення конопель

В умовах індору гровер часто ставить питання “Як виростити коноплю?” з мінімальними вкладеннями. Але на освітленні не варто економити, оскільки від його якості залежатиме і майбутній урожай. Для освітлення використовують лампи, які не нагрівають рослину, наприклад, LED, ДНаТ, ЕСЛ та інші. Лампи розміщують на висоті щонайменше 30 см від верхівки рослини.

У відкритому ґрунті для посадки конопель обирають добре освітлені ділянки на невеликій височині, щоб сонячне світло рівномірно освітлювало кущі протягом дня.

Повноцінний та якісний урожай неможливо виростити без додаткових підживлень. Для розвитку конопель потрібні такі елементи:

  • калій для насичення шишок смолами;
  • азот для нарощування зеленої маси;
  • фосфор для якісного цвітіння.

Використовувати можна мінеральні та органічні підживлення.

Органічні підживлення формують корисну мікрофлору в ґрунті та збагачують його поживними речовинами, які згодом передаються рослинам. Для конопель можна використовувати біогумус, гній або спеціально підготовлені препарати. Їх можна застосовувати тільки в теплу пору року.

Мінеральні добрива концентровані, тому використовуються в невеликому дозуванні та відразу поглинаються рослинами, тому з їх використанням потрібно бути акуратним.

Використовуючи наші поради Ви ніколи не зіткнетеся з питанням “Як виростити коноплі?” та отримаєте якісний урожай.